Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milí návštěvníci,

 rozhodla jsem se zařadit na tyto webové stránky důležitou rubriku EKOLOGICKÁ DOMÁCNOST, která nepochybně navazuje na téma těchto stránek !

 V dnešní době má obyčejný člověk pocit, že sám nemůže nic změnit. Lidé na vedoucích pozicích v naší zemi pro naše zdraví a životní prostředí mnoho nedělají. I když je také pravdou, že bychom měli začít nejdříve sami u sebe !

 Každá životní buňka a každá forma života je vibrujícím dílem Stvořitele. V každém kvítku a oblázku, v majestátných vrcholcích hor, v letu ptáků nad hlavou, v očích zvířete a zpěvu vod, všude najdeme víru a oddanost Stvořiteli. Celá příroda je jediné díkůvzdání a hymna na život ! Jak daleko tu zůstává člověk ve své namyšlenosti a aroganci vůči lásce a existenci Stvořitele !

 Myslím si, že není nic důležitějšího v našem životě, než je čistá voda a vzduch. Od toho se odvíjí vše. Ostatní problémy budou vždy druhořadé !

Vždyť i Ježíš Kristus se nechal pokřtít vodou Jana Křtitele. Jak mnoho také znamená křest pro spousty lidí v jejich životě. Voda je symbolem čistoty lidského ducha, symbolem veškerého našeho života.  Proto bychom ji měli mít ve veliké úctě !

 Zdravé životní prostředí i příroda pro většinu z nás určitě mnoho znamená. Ráda bych Vám nyní ukázala, jak snadno, jednoduše a efektivně můžeme všichni přispět čistotě vody  v našem širokém okolí, zdraví svému i našich nejbližších !

Když bude každý člověk pracovat ve prospěch celku, bude svět v harmonii a míru !

 

                                                        Děkuji.

 

 

 

uvod-2.jpg
 


uvod-3.jpg